10-25 lat doświadczenia 0 prac na Wizorr

ZUH

Krzysztof Cukrowski
http://www.zuh-domy.pl Zachodniopomorskie, Szczecin
Wyświetleń: 687

O mnie

Budową domów zajmujemy się od wielu lat. W tym czasie zdobyliśmy bogate doświadczenie, które ciągle wykorzystujemy w naszej pracy. Budowanie domów jest nie tylko naszym zawodem, ale też wielką pasją. Zajmowanie się Waszymi domami, nawet tymi najmniejszymi, sprawia nam ogromną przyjemność. Zadowolenie klientów utwierdza nas w przekonaniu, że to, co robimy, ma sens i że robimy to dobrze.
Jedyna taka technologia w Polsce spełniająca normy i wymogi domów energooszczędnych
Oferujemy usługi z zakresu projektowania i budowy obiektów, jak również aranżacje terenów zielonych na posesji. Dysponujemy bogatą ofertą w zakresie architektury ogrodowej. Na życzenie klienta sprowadzamy drewno z najbardziej egzotycznych zakątków świata. Specjalizujemy się także w projektowaniu i montażu ogrodzeń i bram . Zawsze chętnie służymy radą w zakresie doboru najlepszych materiałów
W trosce o efekt końcowy korzystamy z profesjonalnego sprzętu oraz współpracujemy z renomowanymi firmami.
Staramy się, aby każdy, stworzony przez nas dom, był niepowtarzalny, dostosowany do Państwa oczekiwań. Chcemy, aby zaprojektowane przez nas miejsca mogły Was cieszyć swym pięknem przez wiele lat. Stawiamy na profesjonalizm, uczciwość i rzetelność.

Portfolio

Doświadczenie

Właściciel
ZUH Domy drewniane energooszczędne 1998-01-01 - Aktualnie

Budowa domów drewnianych energooszczędnych na ciepłej płycie fundamentowej

Certyfikaty

Nie dodano certyfikatów

Uzupełnij swój profil, dodając pierwszy certyfikat!

Podobne firmy