<1 lat doświadczenia 0 prac na Wizorr

Wypożyczalnia. Wynajem maszyn i narzędzi

Wynajem maszyn i narzędzi
Wyświetleń: 150

O mnie

WYNAJMUJEMY - mobilne spalinowe łuparki do drewna oraz mobilne spalinowe rozdrabniacze do gałęzi, zagęszczarki gruntu, zacieraczki do betonu, cykliniarki, agregaty prądotwórcze jedno i trójfazowe (również z modułem spawalniczym), agregaty malarskie do malowania ścian wewnątrz budynków, betoniarki, piły łańcuchowe, spalinowe wiertnice glebowe, młoty wyburzeniowe, młoty udarowo-obrotowe, glebogryzarki spalinowe samobieżne,areatory/wertykulatory, nozyce do żywopłotu spalinowe, nagrzewince, łaty wibracyjne, zagęszczarki(wibratory) do betonu, zacieraczki do gipsu (żyrafa), piły do cięcia betonu i krawężników,przecinarki stołowe z ruchomym stołem również do ciecia na mokro- średnica tarczy 350 mm. Doskonały sprzęt do precyzyjnego cięcia płytek glazury i innych materiałów ceramicznych również pod kątem do 45 stopni, elektryczne szlifierki do betonu i frezarki do tynku, bruzdownice do wycinania w ścianie przejść pod kable,nożyce elektryczne do cięcia blachy (grubość do 2 mm), piły posuwisto-zwrotne (tzw.lisi ogon) np. do wycinania starych futryn, cięcia drewna z gwoździami,mocne myjki ciśnieniowe oraz odkurzacze piorące,osuszacze powietrza, otwornice do betonu (ze statywem), otwornice do gniazdek elektrycznych,niwelatory laserowe ze statywem i łatą, wyciagarki elektryczne na budowę (250-500 kg), palniki do papy, krajzegi/cyrkularki mobilne (100kg) na silnik elektryczny jednofazowy (220V), tarcza widiowa o średnicy 500mm.Wymiary długość 120cm, szerokość 110cm, wysokość 100cm. W ofercie posiadamy również zakryte przyczepki samochodowe
Długość wewnątrz/zewnątrz: 265/270 cm
Szerokość wewnątrz/zewnątrz: 145/150 cm
Wysokość burty: 35 cm
Wysokość plandeki: 120 cm (od podłogi: 150 cm)
Wysokość całkowita od podłoża: 215 cm
Koła: 13 cali / zaczep wzmacniany: 800 kg
a także zestawy rusztowania warszawskiego do drobnych prac monterskich, naprawczych lub ogólnobudowlanych oraz stemple metalowe regulowane w zakresie 2m-3,6 m. posiadamy również zsypy budowlane długość zestawu 10m.
Posiadamy do sprzedaży workowane (20kg) kruszywa ozdobne do ogrodu lub donic (białe, bursztynowe, różowe, kora kamienna i inne) oraz workowany (25kg) asfalt na zimno stosowany np. do łatania dziur w popękanym betonie, ubytkach nawierzchni oraz wygładzania progów na wjazdach -po rozpakowaniu gotowy do bezpośredniego użycia.

Portfolio

Doświadczenie

Nie dodano doświadczenia

Uzupełnij swój profil, dodając pierwsze doświadczenie !

Certyfikaty

Nie dodano certyfikatów

Uzupełnij swój profil, dodając pierwszy certyfikat!

Wykonywane usługi

Oferuje gwarancję Wystawiam fakturę VAT Mówię w językach obcych

Podobne firmy