O nas

Pomysł na założenie portalu zrodził się, gdy jego późniejsi twórcy kupowali mieszkanie i szukali godnych polecenia pracowników do wykończenia jego wnętrza. Okazało się, że znalezienie takich ludzi jest czasochłonne i stanowi spore wyzwanie. Profile firm lub ludzi prowadzących działalność gospodarczą bardzo często zawierają nieaktualne dane, a do tego ciężko zweryfikować rzetelność świadczonych usług. Postanowiliśmy więc stworzyć projekt umożliwiający znalezienie usługodawców z dziedzin związanych z budową, remontem oraz utrzymaniem nieruchomości, wszelkiego rodzaju napraw (w tym drobnych) i ocenianie ich za jakość i cenę wykonanej usługi. Z drugiej strony, wielu wykonawców ma profile na różnych portalach, gdzie nie zawsze są w stanie znaleźć klienta (choćby z powodu bardzo trudnego korzystania z tych stron) i efektywnie zaoferować lub przedstawić swoje usługi. Tak właśnie narodził się wizorr.pl – platforma, gdzie usługodawcy i ich klienci mogą łatwo znaleźć się nawzajem i nawiązać współpracę.

Tworząc wizorr.pl postawiliśmy sobie za cel, by projekt był wygodny do korzystania przez osoby, które niekoniecznie są biegłe w korzystaniu z komputera.

Także z tego powodu, jako pierwsi w branży pomagamy naszym klientom tutaj na miejscu, na żywo – przez udostępnienie czatu, gdzie osoby nie do końca zorientowane w tym, jakich dokładnie usług potrzebują, lub gdzie dokładnie mogą zamieścić swoje rekomendowane usługi mogą uzyskać pomoc.

Kolejnym elementem, który mocno nas odróżnia od konkurencji jest to, że skupiliśmy się na aspekcie socjalnym i budowaniu relacji w lokalnych społecznościach – by łatwo można było nie tylko oceniać innych użytkowników z których usług korzystaliśmy, ale także nawiązywać z nimi długotrwałe kontakty i polecać swoim znajomym.

Wierzymy, że możliwość oceniania i recenzowania kontrahentów pozytywnie wpływa na polepszenie jakości oferowanych przez zawodowców, ale także typowe „złote rączki”. W dodatku, co jest kluczowe w XXI wieku nawet dla najmniejszych usługodawców – umożliwiamy wypromowanie profili i usług (w tym przez prezentację własnego portfolia), by można było ich bez problemu znaleźć przez internet.

Zarejestruj się

Stwórz projekt

Określ czego potrzebujesz, jakim budżetem dysponujesz i zamieść projekt na stronie wizorr.pl. Fachowcy sami się do ciebie zgłoszą!

Przeglądaj profile

Jeżeli szukasz rzetelnego kontrahenta, zawsze możesz obejrzeć jego profil – poprzednio wykonane prace czy też recenzje wykonanych usług.

Znajdź zlecenie dla siebie

Przeglądaj zamieszczone projekty, kontaktuj się z ich twórcami i złóż swoją własną ofertę. Twój pracodawca już na Ciebie czeka!